Antigenní test pro výtěr z nosu FlowFlex, balení 1ks

Kód: 99
Tip
70 Kč
Skladem

Acon Biotech Hangzhou Flowlex Antigen Rapid Test

- je rychlý antigenní test na odhalení onemocnění virem schválený MZČR taktéž pro samotestování laickou osobou. Jedná se o rychlou, šetrnou a neinvazivní metodu testování. Pro odběr vzorku stačí aplikovat vatovou tyčinku pouze 2,5 cm od okraje nosu.

 

Máte zájem o větší množství testů? Pro cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí online formuláře.

 

      

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acon Biotech Hangzhou Flowlex Antigen Rapid Test

- je rychlý antigenní test na detekci onemocnění virem schválený MZČR taktéž pro samotestování laickou osobou. Jedná se o rychlou, šetrnou a neinvazivní metodu testování. Pro odběr vzorku stačí aplikovat vatovou tyčinku pouze 2,5 cm od okraje nosu.

Celý název testu: Flowflex Antigen rapid test (výrobce: ACON Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.) 

 

Použití a funkce:

Po aplikaci vzorku do testovací kazety budou virové antigeny, zda-li jsou obsaženy ve vzorku reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti viru, které byly imobilizovány v testovacím pruhu. Směs následně proniká skrze membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu společně s konjugátem pronikají skrze testovací proužek k reakčnímu pásmu, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu.

Výsledky se  vizuálně zobrazuje cca. po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a tudíž  že došlo k navlhnutí membrány.

 

Máte zájem o větší množství testů? Pro cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí online formuláře.

 

Dokumentace:

flowflex_navod

flowflex_certifikat

flowflex_deklarace