COVID-19 Antigen Detection Kit (Colloidal Gold) 25KS

Kód: 69
Neohodnoceno
1 650 Kč
Skladem

BALENO PO 25 Ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada využívá sendvičovou metodu dvou protilátek ke kvalitativní detekcii nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích získaných výtěrem z nosu. Souprava používá koloidní zlato k označení monoklonální protilátky proti virovému antigenu 1. Monoklonální protilátka proti virovému antigenu 2 a kozí polyklonální protilátka anti-myší IgG je poté ukotvema v nitrocelulózové membráně.

(vhodné pro testování ve firmách)

 

 

 

1. Otevřete krabici, vyndejte tyčinku so odběrovým tamponem, lahvičku a testovací kartu.

2. Odšroubujte víčko lahvičky (celé víčko nikoliv jen kryt kapátka).

3. Roztrhněte obal s tamponem, uchopte za tyčinku a opatrně sundejte obal. Tampon na konci odběrové tyčinky by se neměl dotknout ničeho jiného, než vnitřní strany nosu.

4. Výtěr z nosu: Vložte odběrový tampon do nosní dírky s největší sekrecí. Jemně točte a zatlačte do kostní dutiny dokud neucítíte odpor (cca 2 cm), poté třikrát přitlačte tampon ke stěně nosu, vyjměte tampon z nosu a rychle ponořte do extrakčního pufru.

5. Vložte tampon do lahvičky a nejméně pětkrát zamíchejte kapalinu a zmáčkněte tampon o stěnu lahvičky, aby došlo k vytočení vzorku z tamponu. Vyndejte tampon a pevně uzavřete lahvičku.

6. Odšroubujte menší víčko lahvičky a kápněte 2 kapky tekutiny se vzorkem do oválné jamky v testovací kartě.

7. Okamžitě po nakapání začněte měřit čas a po 10-15 minutách odečtěte výsledek z karty.

 

Odečtěte výsledky podle tohoto obrázku. Pokud je výsledek neplatný, test opakujte. Pokud je výsledek pozitivní (2 čárky), neprodleně se izolujte a informujte svého praktického lékaře.