SINGCLEAN Antigenní test výtěrový z nosu

Kód: 135
64 Kč –19 %
singlclean
64 Kč –19 % 52 Kč
Skladem

Antigenní Test Kit (metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na pevné fázi pro rychlé kvalitativní odhalování antigenu ve vzorku lidského nosního výtěru. Tento test poskytuje pouze informativní výsledek, nejedná se o prokazatelnou lékařskou diagnózu. V případě zdravotních obtíží nebo příznaků nemoci se vždy poraďte se svým lékařem. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek s testovací soupravou (metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy.

Máte zájem o větší množství testů? Pro cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí online formuláře.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antigenní Test Kit (metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na pevné fázi pro rychlé kvalitativní odhalování antigenu ze vzorku lidského nosního výtěru. Tento test poskytuje pouze informativní výsledek, nejedná se o prokazatelnou lékařskou diagnózu. V případě zdravotních obtíží nebo příznaků nemoci se vždy poraďte se svým lékařem. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek s testovací soupravou  (metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy.

Tato souprava pro rychlý test antigenu je druhou testovací soupravou vyvinutou společností Singclean Medical pro testování na základě metody koloidního zlata poté, co byla celosvětově v březnu uvedena testovací sada Singclean  IgG / IgM Test Kit. 

ÚČEL POUŽITÍ 

Testovací sada (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na pevné fázi pro rychlou, kvalitativní detekci antigenu z roku 2019. Tento test poskytuje pouze informativní výsledek a nejedná se o plnohodnotnou lékařskou diagnózu. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek s testovací soupravou (metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy. Tato souprava je diagnostickým zdravotnickým prostředkem in vitro určeným pro sebetestování.